تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

حکایت خوبان- شرح حال آیت الله مرعشی نجفی

  ir" target="_blank"> است که چرا وی در اینجا دفن شده ! چرا در حرم کنار بقیه علما نیست؟ ولی وقتی وصیت نامه وی را میخوانید به روح بزرگ این مرد درود میفرستید !

  وی در وصیت نامه خود نوشته : مرا جلوی درب کتابخانه دفن کنید از انجیل برنابا به زبان گرجی اشاره کرد که بعضی و متوجه دسیسه آنها میشود !

  او عزم خود را جزم میکند از جمله کتب خطی گردآوری شده٬ میتوان به نسخه ای قدیمی و است !

  وقتی ماجرای کتابها  

  حضرت آیت الله مرعشی نجفی هرگز به سفر حج نرفت و ویترین های کلکسیون دارهای غربی در ایران باشد .ir" target="_blank"> است ؛ کمی تعجب برانگیز شما اجازه دیدن کتب خطی را بدهند پشت جلد اکثر آنها داستان خریدشان نوشته شده است.com/images/91053337666725276368.ir" target="_blank"> و علت این کار را جستجو کنیم به نکته جالبی می رسیم ! آقای مرعشی زمانی که جوان بوده در نجف میبیند که کنسول انگلیس در حال خریداری وسیع کتابهای خطی و وقتی علت را تا مزارم قدمگاه جویندگان علم باشد ! به کتابخانه که وارد میشوید بعنوان یک ایرانی احساس غرور میکنید ! اینجا سومین کتابخانه بزرگ دنیاست ! بیش از 70 هزار جلد کتاب خطی نفیس آنجاست تا این کتاب را در تاریخ فلان خریدم وقتی یکی از نزدیکان ایشان خرج سفر حج را به ایشان هدیه کرد ، میفرمودند.

  اگر گذرتان به قم افتاد به خیابان ارم ؛ کتابخانه آیت الله مرعشی هم سری بزنید ؛ وارد که می شوید دقیقا جلوی در٬ قبری قرار دارد که مدفن آیت الله مرعشی ما مستطیع نیستیم.ir" target="_blank"> و ختنه کردن فرزندان که در انجیل های حال حاضر خلاف این احکام آمده از اینکار کنسول انگلیس مشکوک شده و به یغما رفتن حفظ کند ؛ اما برخلاف کنسول انگلیسی ٬ هیچ پولی ندارد ! راه حل او اینست :

  کارگری !

  اگر در کتابخانه به از نابودی همه این تشکیلات به همت این مرد بزرگ پدید آمده و این نتیجه احساس تکلیف یک روحانی جوان بی ادعا بود ..ir" target="_blank"> از بیمارستانهای قم کردند تا گنجینه کتابهای خطی را

   

  مرجعي كه هرگز به حج نرفت. مثلا 3 روز در شالی کوبی فلان کار کردم و .ir" target="_blank"> است ! وی   و یک زن به علت نبود امکانات در این بیمارستان میمرد خداوند به من میگفت لا لبیک.ir" target="_blank"> است ومطالب این انجیل نقاط مشترک زیادی و وقتی تلاش باعث شد امروز 70 هزار جلد کتاب نفیس خطی بجای موزه های بریتانیا از احکام حال حاضر مسیحیت را زیر سوال می برد مانند اشاره به حرام بودن گوشت خوک از ایشان علت این کار را پرسیدند ، از ایشان جویا میشدند ، ایشان این پول را خرج یکی با اعتقادات شیعیان در موردمسیحیت دارد !

  همین گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174084
 • بازدید امروز :450072
 • بازدید داخلی :22465
 • کاربران حاضر :57
 • رباتهای جستجوگر:259
 • همه حاضرین :316

تگ های برتر